Biz Kimiz ?

Türkiye’de ziraat ile interneti buluşturan ve öncelikli hedefimiz hayvan, hayvansal ürünler, tarım araçları, tarım ekipmanları, tarım ilaçları, tarım işçileri, tarım hayvanları, tarım işleri gibi bir çok farklı konuda fikir alabileceğiniz online bir servis olan ehallmall.com alıcı ve satıcıyı ortak payda içerisinde buluşturup en doğru ve en ahlaklı satışı gerçekleştirecek bir platform olma doğrultusunda çalışmalarına hızla devam etmekteyiz.
Bu bağlamda sektörel olarak iletişim kopukluğu veya olası anlaşmazlıklarda destek ekibiyle siz değerli alıcı ve satıcılara uygun çözümler sunmaktayız.
Ülke geneli tüm ziraat konularında ilan verme hakkına sahip olan saygıdeğer üyelerimiz www.ehallmall.com çatısı altında birleşip Türkiye’nin ilk online ziraat platformu olarak kalıcılığını sürdürmeyi ve çiftçilerimizin aracısız ürünlerini pazarlamasını hedeflemekteyiz.

Ürününü satmak isteyen bir çiftçinin maksimum üç alıcıya ulaşabildiği ve aracıların devreye girmesiyle hakettiği kârın çok azına razı olmak zorunda bırakıldığı günümüz şartlarında, çiftçiye ulaşabileceği pazarın yüz katından fazla alıcıya ulaştırarak ve güçlendirerek hakettiği kazancı elde etmesini hedeflemekteyiz.

Asıl alıcıların; aracıların ve işgüzarların göstermek istediği kadar ürüne değil de daha fazla ürüne ulaşarak, istedikleri kalite ve standartlarda ürünleri otel, yakıt, araç, komisyon gibi ek giderler ödemeden ürün almasını hedeflemekteyiz.
Sayın Ziyaretçimiz; unutmayınız ki vereceğiniz ilanlarda sizden hiçbir ücret talep edilmediği için sitemiz tarafından olası kötü bir durum olması söz konusu değildir.

Bilgi eşittir güç olduğu dünyada tarımla ilgili ticari bilgi paylaşımına yardımcı oluyor ve tarımı güçlendiriyoruz.
www.ehallmall.com olarak biz, güçlü sunucu kaynakları, alanında profesyonel uzmanları ve ziyaretçilerimize tam destek veren kadromuzla ücretsiz online olanaklar sağlamaya ve saygıdeğer çiftçi kardeşlerimize bu konuda her zaman yardım etmeye devam etmekteyiz ve edeceğiz. smiley

www.ehallmall.com

Emeğinizin yemeğinize dönüşmesini temenni eder, ziyaretiniz için teşekkür eder, bol kazançlı günler dileriz.

İletişim Formu