Tohum makineleri Taş ayırma Haiftane ayırma Sasör Selektör

Fotoğraflar yükleniyor

111.111
İlan No 181
İlan Tarihi 30 Ağustos 2019
Marka Tohum, hububat ve bakliyat ayırma ve temizleme mak
İlan verme nedeni Ürün Satmak

Elevatörsan, İleri Mühendislik ve Yüksek Teknoloji ile Tohum, Bakliyat gibi Ürünleri İşleme, Temizleme, Eleme, İlaçlama, Boylama, Kovalı Elevatör ve Bantlı Konveyörleri ve Paketleme Makine ve Ekipmanlarını Bilgisayar Ortamında Tasarlayarak, Lazer Kesim ve CNC Tezgâhlarında, Gıdaya Uygun, CE Sertifikalı Olarak Üretir.

Elevatorsan is one the leading Machinery Manufacturer Company that Produces Seed, Grain Processing, Conditioning, Screening, Treating, Sorting, Conveying Bucket Elevators and Belt Conveyors and Bagging Scales. All Manufacturing is designing by HT Computers and Laser Cutting Systems by HQ Technology and Engineering.

Yorumlar
238 kez görüntülendi.

Güvenlik İpuçları

Satıcıyla veya alıcıyla;

Yüz yüze görüşmeden kesinlikle para göndermeyin.

Ürünü görmeden kapora için para gönderilmesi taleplerini kabul etmeyin.

Tanımadığınız kişilere TC kimlik numarası ve cep telefonu numaraları kullanılarak yapılabilen para transferlerini gerçekleştirmeyin.

Para ödemesi ile ürün teslimini (örneğin;mal ürün devir işlemini) aynı anda yapın! 

Alış satış yapacağınız kişilerin gerekli alış satış yetki belgeleri olup olmadığını sorgulayın.

Burada vereceğiniz ilanlar sadece tanıtım ve bilgilendirme amaçlıdır. Sitemiz üzerinden online satış yapılmamaktadır. Kanun'auygun hareket edilmesi gerekir. Aksi takdirde tüm sorumluluk taraflar arasındadır. Uyarıda bulunulduğu için sitemiz taraf olmaz.